Вже до кінця поточного тижня у години пік (з 6:00 до 9:00 та з 19:00 до 23:00) посилять автобусні маршрути між правим та лівим берегами.
Додатковий муніципальний транспорт буде виїжджати на слідуючи автобусні маршрути:
— №17 (3-й Південний мікрорайон — Осипенківський мікрорайон);
— № 18 (4-й Південний мікрорайон — Бородинський мікрорайон);
— № 38 (проспект Металургів — 16-й Хортицький мікрорайон).
Раніше ми повідомлялит, що з 1 листопада скоротять кількість зупинок запорізьких електричок.